'Nuk dua të largohem kurrë' Dua Lipa nuk i bën zemra të lërë Shqipërinë, promovon bukuritë e vendit

Dua Lipa duket se po i shijon aq shumë pushimet në jug të Shqipërisë sa nuk do që të largohet më që aty. Ndërsa prej ditësh vijon të kalojë pushimet në jug të Shqipërisë me familjen dhe të dashurin e saj Anwar Hadid, Dua Lipa poston një foto e relaksuar pranë detit ku shkruan se nuk do që të largohet që këtu.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka postuar edhe disa nga vendet që ka vizituar duke promovuar  bukuritë shqiptare për të gjithë ndjekësit e saj.

1/2
I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

SHBA përdor diplomacinë dhe 'qetëson' Francën, negociojnë për paktin Aukus