'Nuk duhet të mendoni kaq shumë për të kaluarën...', zbuloni çfarë thonë yjet për ju sot

'Nuk duhet të mendoni kaq shumë për të kaluarën...', zbuloni çfarë thonë yjet për ju sot

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Pasditen e kësaj të enjte krijohet një situatë më e mirë për ndjenjat. Nëse duhet të hidhni një hap të rëndësishëm, kjo duket të jetë koha më e mirë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Mëngjesi i të enjtes duket paksa lakonik, por ju mund të rikuperoni gjerat në fund të muajit. Mund të keni të drejtë kur shpreheni për disa gjëra, por këtë të enjte duket se dikush në punë do të jetë kundër jush.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

E nisni mirë të enjten, por nuk duhet të mendoni kaq shumë për të kaluarën në dashuri, shikoni përpara. Në punë mund të bëni kërkesa për të përmirësuar disa gjëra.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Një ditë për t’u shfrytëzuar kjo e enjte, keni bërë hapa të mëdhenj përpara në dashuri. Nëse është e mundur, merrni një moment për t’u çlodhur nga puna.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Mëngjes i qetë, shpresoj që gjatë dy ditëve të fundit të mos ketë pasur polemika. Nuk mund të themi se kjo javë është për t’u shënuar në kalendar, ka shumë probleme në nivel pune.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Ditë e favorshme, por vetëm në mëngjes, ana e diskutueshme e personalitetit tuaj shpërthen, si në dashuri ashtu dhe në punë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Pjesa e fundit e ditës së enjte duket më e mirë për zgjidhjen e problemeve të zemrës. Diplomacia shpërblehet në punë, ndaj kijeni parasysh në veprimet tuaja.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Lajm i mirë për zemrat e vetmuara, kjo është një ditë e mirë për të takuar njerëz të rinj. Lëvizni shpejt nëse doni të ndryshoni punë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Nëse ju merrni vendime për jetën në çift këtë të enjte, mendohuni mirë që të bëni zgjedhjet e duhura. Situatë interesante edhe në punë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Mos hiqni dorë nga takimet dhe nëse keni nevojë të sqaroni diçka, kjo është koha e duhur. Rezultatet do të jenë më të mira se sa pritej në nivel profesional.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Do të keni kohë për të bërë zgjedhje të rrezikshme në dashuri, por këtë të enjte nuk ju rekomandoj. Bëni kujdes me disa situata që krijohen në punë, ca gjëra duhen shmangur.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Ata që kanë jetuar një histori të vështirë duhet të shikojnë përtej, nuk ka pengesa të mëdha. E njëjta gjë edhe në punë.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Robert Aliaj: “Ekranet shqiptare promovojnë tallava dhe jo çunat dhe gocat e mira si modele”

Robert Aliaj: “Ekranet shqiptare promovojnë tallava dhe jo çunat dhe gocat e mira si modele”