Nuk duroi më ngacmimin seksual, shqiptarja qëllon për vdekje me thikë pensionistin që kujdesej në Itali, arrestohet nëna e tre fëmijëve

Foto ilustruese

Pas kangjellave të burgut gjendet tashmë 51-vjeçarja shqiptare dhe nëna e 3 fëmijëve, pasi 2 ditë më parë qëlloi për vdekje me thikë burrin 68-vjeçar që e ngacmoi seksualisht në Itali.

Kjo është historia dramatike e shqiptares e cila prej 3 vitesh, kujdesej për Antonio Amicucci, një pensionist i cili filloi ta ngacmonte seksualisht, diçka që siç duket gruaja shqiptare nuk e duroi më.

Më pas ajo e llahtarisur ka kërkuar ndihmë nga fqinjët, ndërsa ato kanë njoftuar karabinierët të cilët e arrestuan me akuzën e vrasjes.

Siç sqaroi ajo mes saj dhe italianit, nisi një debat teksa ajo po lante enët për shkak të ngacmimet të tepruar të tij. Gruaja ka pranuar gjithçka përpara autoriteteve, duke thënë se e qëlloi disa herë me thikë viktimën.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Tensionet në Ukrainë, NATO: Situatën ta zgjidhim me dialog! Nëse forcat ruse nuk largohen nga kufiri, 5000 trupat tanë janë në gatishmëri