‘Nuk i flas kurrë më atij njeriu’, Dea për Luizin: Më ofendoi përsëri në xhirimet e filmit (VIDEO)

‘Nuk i flas kurrë më atij njeriu’, Dea për Luizin: Më ofendoi përsëri në xhirimet e filmit (VIDEO)

Luiz Ejlli dhe Dea Mishel

Luiz Ejlli thoshte se gjithçka ndodhte brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri ishte në kuadër të lojës, por “lufta” e tij me Dea Mishel duket më shumë se kaq. Në muajin korrik, një video e këngëtarit teksa shante bashkë me turmën në koncert Dean u bë virale, ndërsa kjo e fundit sqaron se nuk do i flas ëmë kurrë pas atij veprimi.

Në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”, Dea Mishel tha se pasi Luizi e ofendoi nga koncerti në Shkodër ajo nuk mund t’i flasë dikujt që ofendon.

Bëhet fjalë për videon virale në rrjet, ku Luiz Ejlli ofendoi Dean bashkë me turmën nga koncerti në Shkodër, verën që lam pas.

Ai ka përmendur një nga debatet me Dean brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’, ku pretendon se kjo e fundit e ka cilësuar si “provincial”.

Në atë kohë, Dea Mishel reagoi ashpër duke u shprehur se është turp që një burrë 40-vjec ta shajë nga familja për një lojë.

Pavarësisht se ka kaluar disa kohë nga ky sherr virtual dyshja vazhdon ende të mos ketë asnjë komunikim mes tyre edhe pse të dy kanë qenë pjesë e kastit të filmit “Në Kuadër të Dashurisë”.

E pyetur se a do të flasë me Luizin gjatë mbrëmjes në premierën e filmit ajo ka thën se nuk mund t’i flasë dikuj që ofendon në atë lloj mënyrë.

“Jo. Si mund t’i flasësh dikujt që të ofendon në atë lloj mënyre”, ka thënë ajo.

 

 

M.T/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • leo: 12/10/2023 11:16

  mos te pelqeje vetje shume o luiz mos e prish se si djale shume i mire qe je. po je ti e jo partnerja jote kjara se e njohin te gjithe dhe te pakten mos ofendo nje vajze si dea tregohu fisnik te kjo pjese

  Përgjigju
 • anna: 11/10/2023 23:28

  luiz dria ma i miri

  Përgjigju
 • Ani: 11/10/2023 18:30

  Luizi cope alabaku qe e duan te gjithe qe kane qejf cunat e “shkathet”. Nese nje mashkull arrin ofendon nje femer kot, mbi te gjitha kur ajo nuk eshte prezente e nuk ka mundesi ti kunderpergjigjet, tregon shume per karakterin e tij te ulet. Po hajt se ai eshte niveli qe mbizoteron ne Shqiperi prandaj keta tipa kane sukses.

  Përgjigju
 • gasper: 11/10/2023 16:42

  Nqse te ka ofenduar mire ta ka bere se je nje moster eshplare eshpifur qe fryesh kot,provincjale e ndyre.

  Përgjigju
 • Kujdes: 11/10/2023 15:59

  Po kjo si travesti osht bo

  Përgjigju
 • Mishel: 11/10/2023 15:26

  Po moj vajze nuk e njohe se ç'far mashtrusi ishte ky bq.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)