POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Nuk mbahet fshehur”, këngëtari shqiptaret publikon pamjet e fejesës (Video)

Skerdi Ago teksa vendos unazat me partneren e tij, Vesën

Këngëtari shqiptar Skerdi dhe gazetarja Vesa Rama kishin pranuar lidhjen e tyre, por përsa i përket fejesës pavarësisht se qarkullonin zëra, asnjëri prej tyre nuk pranoi asgjë. Ditën e sotme vetë Skerdi ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale momentet kur shkëmben unazat me parneteren e tij, Vesën. 

 “Është e vetmja gjë që kurrë nuk mbahet fshehur sepse është momenti më i bukur në jetë- dashuria. Do të doja që çdo njeri të ndihet i lumtur ashtu siç unë tani… i fejuar,”- shkruan Skerdi krahas videos.

fl.mi.
Komento