Në gjendje të dehur, bie nga kati i dytë 70-vjeçari në Durrës! Ndërron jetë në spital

Në gjendje të dehur, bie nga kati i dytë 70-vjeçari në Durrës! Ndërron jetë në spital

Foto ilustruese

Një 70-vjeçar ka rënë nga kati i dytë i pallatit ku banonte dhe ka humbur jetën.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:00, në lagjen nr. 17 Durrës, ku 70-vjeçari M.D, në gjendje të dehur ka rënë nga kati i dytë dhe ka humbur jetën në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Një ditë pas shkarkimit të Dritan Mehmetit, FK Partizani zyrtarizon marrëveshjen me trajnerin italian Xhovani Kolela

Një ditë pas shkarkimit të Dritan Mehmetit, FK Partizani zyrtarizon marrëveshjen me trajnerin italian Xhovani Kolela