Obama ndihmon romantikët: Me këto tre pyetje gjeni shpirtin binjak

Obama ndihmon romantikët: Me këto tre pyetje gjeni shpirtin binjak

Barack Obama dhe gruaja e tij, Michelle

Kur vjen puna tek gjetja e një personi të duhur për të ndarë jetën, nuk hyjnë në punë këshillat. Megjithatë ish-presidenti i SHBA-ve, Barack Obama sugjeron tre pyetje, nëse përgjigjia e të cilave është pozitive do të thotë se mund të keni gjetur një partner perfekt.

1. A janë interesantë?

Nëse dikujt i dukeni interesantë atëherë do të kaloni më shumë kohë me këtë person. Kjo kohë e kaluar mund të përfundojë në një: përgjithmonë.

Barack Obama, ish-president

2. A iu bëjnë për të qeshur?

Obama karakterizohet nga një sens i mrekullueshëm humori, kështu që e sugjeron dikë me një sens të hollë humori.

3. A do të jenë prindër të mirë?

Nuk e di nëse doni fëmijë por nëse doni mendoni gjithmonë a do të jenë prindër të mirë. Kjo është një pyetje themelore për të shkuar drejt hapit tjetër, atij të martesës.

Barack Obama, ish-president

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Begaj takon Kryetarin e Parlamentit të Mbretërisë së Arabisë Saudite, fokusi tek forcimi i marrëdhënieve dypalëshe

Begaj takon Kryetarin e Parlamentit të Mbretërisë së Arabisë Saudite, fokusi tek forcimi i marrëdhënieve dypalëshe