Olta ‘kërcënon’ Luizin: E bëj të mos çohet nga krevati por s’kam dashur vetë! Këngëtari hesht

Olta ‘kërcënon’ Luizin: E bëj të mos çohet nga krevati por s’kam dashur vetë! Këngëtari hesht

Luizi, Olta dhe Qetsori

Banorët e Big Brother VIP ‘po luftojnë’ çdo ditë me njëri-tjetrin në mënyrë që të arrijnë të prekin finalen. Teksa fliste me Qetsorin, Olta u shpreh se kishte përgatitur strategji shumë të forta.

Një sinjal e kishte edhe për Luizin që po i dëgjonte por nuk po komentonte.

Ajo tha se do e bëjë “që të mos çohet nga krevati”, por deri më tani nuk i është përkushtuar kësaj gjëje.

“Spektakël kisha përgatitur për këtë muaj. Nuk di ç’kam përgatitur. E kam filluar që sot. Unë e bëj atë që të mos çohet nga krevati po nuk i jam futur”- tha Olta.  

Ndërsa Luizi nuk komentonte fare, Olta i thoshte Qetsorit se ka ardhur Luizi për presion.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Nexhi: 01/04/2023 09:42

  Po kjo duhet te kish dale jashte me kohe,si ka mundesi qe e mbajne brenda me kete loje te felliqur qe luan?

  Përgjigju
 • Shqip: 31/03/2023 23:49

  Olta e fiton bbv 2 ne spitalin e te marreve ne elbasan besoj une.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës