Operacioni i SPAK, kontrolle në 'Fresk' te banesat e fisit Duka, armiq të Ervis Martinajt

Operacioni i SPAK, kontrolle në 'Fresk' te banesat e fisit Duka, armiq të Ervis Martinajt

Aksioni në Lezhë

1715924113_aksionilezhe.jpg

Policia në Lezhë

Një operacion po zhvillohet nga Policia e Shtetit, me urdhër të SPAK.

Burime bëjnë me dije se janë lëshuar më shumë se 10 urdhër arreste për krim të organizuar dhe bëhet për operacion që po zhvillohet kryesisht në Lezhë, Fushë Krujë, Nikël, Kurbin, përfshirë edhe Tiranën. 

Në Tiranë në Fresk ka pasur kontrolle, në banesat e fisit Duka, armiq të Ervis Martinaj.


Lajmi kryesor:

SPAK godet klanet kriminale, 43 urdhër arreste! Mes tyre për vëllezërit Duka, Avdylaj, Bami e Lul Berisha, ish drejtori i policisë Lezhë! Në kërkim ish-deputeti i PS, Arben Ndoka! (VIDEO)


G.K/SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Britanikja “Time”: Shqipëria destinacioni më emocionues për pushime familjare

Britanikja “Time”: Shqipëria destinacioni më emocionues për pushime familjare