Operacioni i RENEA-s në Elbasan, arrestohen dy gazetarë


Report Tv mëson se në kuadër të operacionit që është zhvilluar në Elbasan janë arrestuar edhe dy gazetarë. Arrestimet e dy punonjësve të medias janë bërë në Tiranë. Dy gazetarët e arrestuar punonin në administratë në Tiranë.


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Përgjimet për vrasjet zbulojnë korrupsionin në AMA, arrestohen Çapja dhe 2 gazetarë në Tiranë /EMRAT


d.ba./Shqiptarja.com