Operacioni i SPAK, shpallet në kërkim ish-deputeti i PS, Arben Ndoka

Operacioni i SPAK, shpallet në kërkim ish-deputeti i PS, Arben Ndoka

Ish-deputeti i PS, Arben Ndoka, pamje nga kontrollet me urdhër të SPAK dhe Leonard Duka

1715934838_4.jpg

Ish-deputeti i PS, Arben Ndoka, pamje nga kontrollet me urdhër të SPAK dhe Leonard Duka

Gazetarja e Report Tv, Keti Banushi mëson se është shpallur në kërkim ish-deputeti i PS, Arben Ndoka.

Ky i fundit është shpallur në kërkim pas operacionit të SPAK në disa qytete, pas zbërthimit të aplikacionit Sky ECC.


Lajmi kryesor:

SPAK godet klanet kriminale, 43 urdhër arreste! Mes tyre për vëllezërit Duka, Avdylaj, Bami e Lul Berisha, ish drejtori i policisë Lezhë! Në kërkim ish-deputeti i PS, Arben Ndoka! (VIDEO)


SI.E./E.B/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Njihuni me bujkun nga Ndroqi që nuk i braktisi tokat! Sinan Lika flet në ‘Një nga Ne’: Po punove arrin diçka

Njihuni me bujkun nga Ndroqi që nuk i braktisi tokat! Sinan Lika flet në ‘Një nga Ne’: Po punove arrin diçka