Orët e fundit të Beyonce për t’u bërë mama

Orët e fundit të Beyonce për t’u bërë mama
A ka lindur Beyonce? Ndoshta jo, ndoshta po? Pritja e madhe që po i bëhet bebes së artistes nga media është e paparashikueshme. Kryefjala e tabloideve, ka qenë pikërisht këngëtarja e madhe amerikane. Edhe pse pritet që çifti të konfirmojë zyrtarisht i pari lajmin, Interneti po zjen nga lajmet se Tiana (kështu quhet vajza), ka lindur ose pritet të lindë nga çasti në çast. Lajmi i cili pritet të bëhet publik pikërisht këtë natë, ka shanse të jetë lajmi i parë më i rëndësishëm i këtij fillimviti.

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet