Organizim i lotarive të paligjshme, arrestohet pronari i një lokali në Maliq

Foto ilustruese

Një person është arrëstuar këtë të enjte për organizim të lotarive të paligjshme në Maliq.

Sipas burimeve i arrestuari është Andi Gjona, pronar i një lokali në fshatin Vreshtas.

Gjatë kontrollit të policisë së Maliqit, në lokalin e tij në qendër të fshatit Vreshtas janë gjetur dhe sekuestruar pajisje per organizim të lojërave te fatit dhe një tavolinë pokeri.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A zgjidhet kriza në PD me një garë të re për kryetar?×

Lajmi i fundit

John

Ekskluzive/ Deputeti që bleu për 100 mijë lekë apartament në Tiranë, Xhelal Mziu vilë me ‘punë krahu në Greqi’, ligjvënësja që i financoi babai shtëpinë 210 mijë euro