VIDEO/ Pacolli i ftuar në dasmën e vajzës së Donald Trump, publikon pamjet brenda saj

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ditën e djeshme u mbajt ceremonia e dasmës së vajzës së ish-presidentit amerikan, Donald Trump, Tiffany Trump.

Tiffany Trump është vajza e ish-presidentit amerikan nga martesa e tij e dytë me Marla Maples.

E veshur me një fustan të bardhë me xhevahirë dhe me mëngë të gjata, Tiffany ka shkëlqyer në paraqitjen e saj të parë si nuse.

Tiffany, 29 vjeçe, po kurorëzon dashurinë e saj me martesë me të fejuarin Michael Boulos, 25 vjeç, të cilët u njohën gjatë pushimeve në Greqi në vitin 2018.

Mes shumë të ftuarve në dasmën përrallore, në ceremoni po merr pjesë edhe një shqiptar.

Në dasmën përrallore, mes të ftuarve ishte edhe Politikani i njohur, njëherësh ish-Presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli

Pacolli në rrjetet e tij sociale ka postuar një video ku shihet duke biseduar me Donald Trump gjatë hyrjes në ceremoninë martesore.

Në Facebook ai ka shkruar: “I nderuar të jam sonte në rezidencën e Ish-Presidentit amerikan, Donald Trump, në Mar-a-Lago, ku jam i ftuar në dasmën e madhe të Tiffany dhe Michael”.

S.S/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • UKU MOMLIT: 13/11/2022 11:08

    Behgjetipaçolli(restoratori Kremlinit) ka qene mik i Boris Jelcinit,paraardhësit te Putinit mikut te madh te Trump...çudi si ka munguar presidenti rus ne kete event,por e ka perfaqsuar Behgjeti denjësisht.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Berisha: Rama ka urrejtje të papërmbajtur për opozitën, mori peng demokracinë! Duhet të bënte transparencë për paratë e përdorura nga Lulzim Basha

Berisha: Rama ka urrejtje të papërmbajtur për opozitën, mori peng demokracinë! Duhet të bënte transparencë për paratë e përdorura nga Lulzim Basha