Pak para mbylljes votimeve, Basha
thirrje qytetarëve që të votojnë

Pak para mbylljes votimeve, Basha<br />thirrje qytetarëve që të votojnë
Ndërkohë që kanë mbetur edhe disa minuta përpara mbylljes së procesit të votimit, kryetari i partisë demokratike, Lulzim Bash, ka postuar në llogarinë e tij në facebook një video, nëpërmjet të cilës i bën thirrje qytetarëve që të votojnë. Ai ka shoqëruar videon me shkrimin: "Nëse nuk keni  votuar akoma, ka kohë deri në orën 20:00. Inkurajoni të afërmit dhe të njohurit tuaj të votojnë. Vetëm përmes votës mund të ndryshoni jetën tuaj. Votoni!".

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan