Pamje rrëqethëse, bombardimet i vranë vajzën 3-muajshe dhe bashkëshorten, babai i jep puthjen e fundit të bijës mbi arkivol në Ukrainë

Pamje rrëqethëse, bombardimet i vranë vajzën 3-muajshe dhe bashkëshorten, babai i jep puthjen e fundit të bijës mbi arkivol në Ukrainë

Bombardimet ruse i morën gjithçka që kishte Yuri Glodan, babait të ri që humbi vajzën e tij 3-muajshe dhe bashkëshorten.  Puthjen e fundit i dha të bijës në arkivolin e drunjtë, ndërsa lotët e dhimbjes pa masë u thanë mbi të përgjithmonë.

Një fotografi e Glodan gjatë ceremonisë mortore ka rrëqethur të gjithë botën.  Jeta e babait të ri u shua vetëm brenda disa sekondash.

 


Lajmi kryesor:

Raketat godasin Kievin gjatë takimit të Zelenskyt me Guterres: Sulm për të poshtëruar OKB-në! Sekretari: Jam i tronditur


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Aksident te rrethrrotullimi që të çon në Nartë, makina përplaset me bordurat anësore, 2 të plagosur (FOTO)

Vlorë/ Aksident te rrethrrotullimi që të çon në Nartë, makina përplaset me bordurat anësore, 2 të plagosur (FOTO)