PAMJET E RRALLA nga tentativa e vrasjes në Tiranë, polici hero shpëton çiftin  

 

Një polic gjakftohtë shpëtoi sot vrasjen e një çifti në mes të Tiranës. Burrë e grua ishin konfliktuar për një parakalim të makinës me një person i sapo dalë nga burgu i cili në agresivitet e sipër tentoi të fusë burrin dhe gruan shtatzënë nën rrotat e makinës. Këto janë pamjet që Report Tv siguron dhe që shfaqin të gjithë dinamikën e çfarë ka ndodhur në zonën e Yzberishtit në Tiranë.

 


Lajmi kryesor:

Polici parandalon vrasjen në mes të Tiranës/ 39-vjeçari i sapo dalë nga burgu, zihet me çiftin e panjohur në makinë dhe tenton t'i shtypë (PAMJET e rralla nga ndërhyrja)


/G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol