Pamjet kur makina merr flakë e rruga mbulohet nga tymi, aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO)

TIRANË- Një makinë ka marrë flakë në mes të rrugës. Nuk dihen shkaqet e djegies dhe a ka persona të lënduar, ndërsa rruga është mbuluar nga tymi dhe qytetarët kanë vrapuar drejt saj për të dhënë ndihmën e parë.

Gjithashtu një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku janë përfshirë tre makina. Nuk raportohet për të lënduar në aksident. Aksidenti ka shkaktuar probleme me trafikun, duke qenë se të dielën pushuesit kthehen pas plazhit të bërë gjatë fundjavës.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Peng i burokracive, familja në Funar të Elbasanit nuk merr dëmshpërblimin për shtëpinë e shembur: Jetojmë me frikë