POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Pamjet mahnitëse në Durrës, delfinët dhurojnë spektakël (Video)

Takimi me delfinët në ditët e sotme nuk është më një dëshirë e parealizueshme., madje rastësia i bën akoma më të bukura. Mjeku Arben Rrugia teksa po bënte një shëtitje në det të hapur në Durrës, ka parë disa delfinë të cilët po notonin shumë pranë tij.

Ai  e ka filmuar skenën spektakolare dhe videoja është shpërndarë në facebook.  "Mirëmëngjes nga Durrësi,"- shkruan mjeku nga Kavaja krahas videos.

 

fl.mi./b.ha.
Komento