Pamjet/ Si u shpëtuan katër fëmijët brenda kanionit të Holtës

Report Tv sjell të tjera pamje si arritën që të shpëtohen katër fëmijët brenda kanionit të Holtës pas vërshimit të fuqishëm të ujërave.


Lajmi kryesor:

105 turistë brenda në kanionin e Holtës, vërshimi i ujit rrëmbeu familjen nga Lushnja, mbytet vajza, shpëtohen katër fëmijë (VIDEO-Ekskluzive)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Erë e fort dhe det i trazuar në Radhimë, varkat e vogla dhe skafet turistike mbushen me ujë, rrezikojnë të mbyten