VIDEO/ U sekuestrua rreth 1 ton kanabis, dalin pamjet e operacionit! Skafet, të arrestuarit dhe droga e ndarë në pako

 

992 kilogramët e kanabisit të kapura në ujërat e Jonit ishin të ndara në 153 pako. Policia ka publikuar pamjet nga momenti i arrestimit, skafet e sekuestruara dhe droga.


Lajmi kryesor:

Guardia di Finanza dhe Policia e Vlorës kapin velierën me rreth 1 ton kanabis! 3 skafe çuan drogën nga bregdeti! 5 të arrestuar, 3 shqiptarë dhe 2 ukrainas


K.T./SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Sherr në përfundim të ndeshjes! Lojtari i Tiranës valvit flamurin në mesin e fushës, ndërhyjnë ata të Partizanit (VIDEO)

Sherr në përfundim të ndeshjes! Lojtari i Tiranës valvit flamurin në mesin e fushës, ndërhyjnë ata të Partizanit (VIDEO)