Panik në Elbasan/ Shkëmbim zjarri nga dy automjete, policia jep detaje për ngjarjen

Panik në Elbasan/ Shkëmbim zjarri nga dy automjete, policia jep detaje për ngjarjen

Foto ilustruese

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit, duke alarmuar banorët. 

Të dhënat e para flasin për një shkëmbim zjarri nga dy automjete, një "Benz ML" dhe një "Chevrolet" në lagjen e Banesave. 

Policia njofton se nga ngjarja nuk ka persona të lënduar, ndërsa është vënë në ndjekje të autorëve. Ende nuk jepen detaje lidhur me identitetin e personave të përfshirë në konflikt. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin