Paniku i tifozëve në Torino,si
mbrohet fëmija nga turma/FOTO

Paniku i tifozëve në Torino,si<br />mbrohet fëmija nga turma/FOTO
Turma e tifozëve juventinë, dy ditë më parë ishte  mbledhur për të ndjekur ndeshjen e Championsit, Juventus-Real por kapet nga paniku pas dyshimeve për një alarm për bombë dhe nis të vrapojë duke shtypur njëri-tjetrin.

Por kjo foto ku duket sesi një tifoz mbron me trupin e tij një fëmijë është duke bërë xhiron në rrjetet sociale.

Bilanci i të plagosurve është 1.527, ndërsa vijojnë hetimet për të ditur se cilat ishin shkaqet të cilat ende nuk janë të njohura.

foto


Redaksia Online
e.m/Shqiptarja.com
 

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet