Para dhe pas/ Foto të grave të famshme që dëshmojnë se janë bërë edhe më të bukura me kalimin e kohës

Aktorja Eva Longoria

Plakja duket si diçka negative për disa njerëz, nga frika e rudhave, shtimit në peshë apo thjeshtë faktit se nuk do të jenë më aq tërheqës sa kur ishin të rinj. Por ka shumë njerëz që dëshmojnë se bukuria nuk zbehet me moshën, përkundrazi.

Bright Side publikuar foto të disa grave të famshme, bukuria e të cilave është bërë edhe më magjepsëse me kalimin e kohës.

1/7
J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush Kushtetuta vetëm duhet ndryshuar apo duhet një e re?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Nis puna për 'Defender 2023', Ministria e Mbrojtjes: Shqipëria, gati të shërbejë sërish si vend pritës i stërvitjes më të madhe