Para dhe pas/ Foto të grave të famshme që dëshmojnë se janë bërë edhe më të bukura me kalimin e kohës

Aktorja Eva Longoria

Plakja duket si diçka negative për disa njerëz, nga frika e rudhave, shtimit në peshë apo thjeshtë faktit se nuk do të jenë më aq tërheqës sa kur ishin të rinj. Por ka shumë njerëz që dëshmojnë se bukuria nuk zbehet me moshën, përkundrazi.

Bright Side publikuar foto të disa grave të famshme, bukuria e të cilave është bërë edhe më magjepsëse me kalimin e kohës.

1/7
J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë braktisur nga shteti efektivët e policisë në luftën ndaj krimit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kriza në Kinë, ndërprerje e vazhduar energjisë elektrike alarm për ekonominë