Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme: Kushtojini vëmendje maksimale çështjeve të zemrës

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme: Kushtojini vëmendje maksimale çështjeve të zemrës

Horoskopi

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Në dashuri prisni disa momente tensioni për shkak të një Venusi të kundërt. Në punë të mirë për projekte të reja, vazhdoni të hipni në valë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Kini kujdes pasi ka shumë nervozizëm në ajër dhe mund të ndikojë në situatën tuaj të marrëdhënies. Në punë ka shumë stres por duhet të shtrëngoni dhëmbët.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Në dashuri gjithçka shkon mirë dhe yjet ndihmojnë ata që janë në kërkim të një shpirti binjak. Në punë ka pak lodhje por keni arritur rezultate të shkëlqyera.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Në dashuri duhet të qëndroni të qetë dhe të mos bëni zgjedhje të rrezikshme. Në punë, vazhdoni të angazhoheni si gjithmonë edhe nëse Jupiteri është kundër.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Me hënën e kundërt, kushtojini vëmendje maksimale çështjeve të zemrës. Në punë jeni plot kreativitet por prisni edhe disa pengesa të vogla për të kapërcyer.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Yjet flasin për debate dashurie, por ju duhet të përpiqeni t'i zgjidhni ato. Në punë tregohuni shumë të vëmendshëm ndaj kolegëve, mos u besoni.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Me hënën në favorin tuaj do të mund të përjetoni emocione të bukura. Në punë tregohuni më të duruar, nuk mund t'i merrni gjithçka menjëherë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Në dashuri duhet të qëndroni larg polemikave dhe në punë të prisni kënaqësi të madhe. Më qetësi do shkon gjithçka mirë në punë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Qielli flet për emocionet e bukura të dashurisë, kështu që mos hezitoni ta lëshoni. Në punë gjithçka po shkon mirë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Ka pak pasiguri dhe pavendosmëri si në dashuri ashtu edhe në punë. Kujdes nga zgjedhjet e nxituara, merrni pak kohë për të kuptuar se çfarë të bëni.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Hëna është në shenjën tuaj aq e mirë për dashurinë dhe në punë po vijnë projekte të reja dhe stimuluese.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Kujdes nga çështjet e zemrës, kemi nevojë për më shumë vetëbesim. Në punë vazhdoni me organizimin tuaj obsesiv dhe gjithçka do shkojë mirë.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Luizi e quajti ‘moderatorja më seksi’, Fjoralba Ponari bën deklaratën e papritur për këngëtarin

Luizi e quajti ‘moderatorja më seksi’, Fjoralba Ponari bën deklaratën e papritur për këngëtarin