Parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu në gjithë vendin.

Temperaturat minimale do të luhaten 16-22 grade në veri, ndërsa vlerat maksimale do të jenë të larta 28-31°C në veri deri në 32-35°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jete me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 10-20 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4-5 ballë në det të hapur.

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)