Parashikimi i motit për ditën e sotme

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pasuara nga reshje shiu në jugperendim dhe reshje bore në Juglindje.

Temperaturat minimale do të luhaten -2 - 7 grade, temperaturat maksimale do të jenë 3 -5°C në veri , 11-13°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jete me drejtim Jug-Lindje me shpejtësi 8-10 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 ballë në det të hapur.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Mbledhja e Kryesisë, konfirmohen edhe 5 kandidatë të tjerë! PD vendos daljen me kandidatë në Lezhë, Korçë, Fier, Mallakastër dhe Patos

Mbledhja e Kryesisë, konfirmohen edhe 5 kandidatë të tjerë! PD vendos daljen me kandidatë në Lezhë, Korçë, Fier, Mallakastër dhe Patos