Parashikimi i motit për ditën e sotme

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti do te jete me kthjellime dhe vranësira pakta deri mesatare ne veri.

Temperaturat minimale do te luhaten 11-22 grade , temperaturat maksimale parashikohen 28-32°C e veri , 32-35°C ne zonën e ulet dhe zonat pranë bregdetit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria rënie drastike në testimin e njohurive PISA, i kujt është faji?×

Lajmi i fundit

Kryhet me sukses ndërhyrja me vështirësi të lartë në Spitalin Memorial të Fierit! Pacientja që vuante nga çrregullimi gjenetik ‘Trisomia 21’ gëzon shëndet të plotë

Kryhet me sukses ndërhyrja me vështirësi të lartë në Spitalin Memorial të Fierit! Pacientja që vuante nga çrregullimi gjenetik ‘Trisomia 21’ gëzon shëndet të plotë