Parashikimi i motit për ditën e sotme, rriten temperaturat

Vendi ynë do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim në Alpe të pasuara nga stuhi lokale në mesditë.

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 14-18 gjatë ditës 29 °C në veri deri në 31-34°C në zonat e ulëta.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim 3 ballë në det të hapur.

A.M./Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Berisha: Rama takohet periodikisht me një pronar peshkarexhe për kontrabandë nafte

Berisha: Rama takohet periodikisht me një pronar peshkarexhe për kontrabandë nafte