Parashikimi i motit për ditën e sotme, sërish temperatura të larta deri në 37 gradë

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim mesatare në veri-lindje dhe juglindje pasdite.

Temperaturat në mëngjes do të luhaten 16-23 gradë , në mesditë do të jenë me rritje duke luhatur 33-34°C në veri deri në 35-37°C.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 8 -15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 ballë në det të hapur.

A.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Partia e saj doli e para në zgjedhje, Giorgia Meloni: Koha e përgjegjësisë, nuk do ta tradhtojmë Italinë, siç s’e kemi tradhtuar

Partia e saj doli e para në zgjedhje, Giorgia Meloni: Koha e përgjegjësisë, nuk do ta tradhtojmë Italinë, siç s’e kemi tradhtuar