Parashikimi i motit për ditën e sotme, temperaturat arrijnë në 35 gradë

Vendi ynë do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të shoqëruara me reshje shiu dhe stuhi në verilindje dhe juglindje pasdite.

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 18-24 gjatë ditës 31 °C në veri deri në 33-35°C në zonat e ulëta dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim 3 ballë në det të hapur.

A.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ka politika frikë nga SPAK-u?×

Lajmi i fundit

Basha i përgjigjet sulmeve të Metës: Ke qenë nxitësi kryesor i djegies së mandateve! Pazarxhi, përballu me problemet që ke me drejtësinë

Basha i përgjigjet sulmeve të Metës: Ke qenë nxitësi kryesor i djegies së mandateve! Pazarxhi, përballu me problemet që ke me drejtësinë