Parashikimi i motit për ditën e sotme, temperaturat arrijnë në 41 gradë

Parashikimi i motit për ditën e sotme, temperaturat arrijnë në 41 gradë

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira te pakta ne zonën perëndimore dhe bregdet.

Temperaturat ne mëngjes do te luhaten 16-22 gradë , vlerat maksimale do të jenë me rritje 33-37°C ne veri deri në 37-41°C në zonën e ulët.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 -4 ballë në det të hapur.

 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Gjyqi me ministren e Arsimit, Vokshi: S’ka paraqitur asnjë provë! Sot mësuesit kanë frikë të flasin, janë të survejuar nga patronazhistët

Gjyqi me ministren e Arsimit, Vokshi: S’ka paraqitur asnjë provë! Sot mësuesit kanë frikë të flasin, janë të survejuar nga patronazhistët