Pas 12 orësh kërkime, gjendet turisti gjerman së bashku me qenin e tij

Pas 12 orësh kërkime, gjendet turisti gjerman së bashku me qenin e tij

Drejtoria e Policisë së Vlorës

VLORË- Pas 12 orësh kërkim, është gjendur turisti gjerman së bashku me qenin e tij.

Report Tv mëson se turisti është i apasionuar pas hiking në vendet e paeksploruara.

Ka qenë vetë ai që kishte dërguar një sinjal nga vendi ku ndodhej në “ Skalom të Beget “ një gji në afërsi të Bristanit mbas bazës së Pashalimanit.

Policia ka kontaktuar me 73- vjeçari dhe po shkon në gjirin ku ai qëndron.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Deputeti i PS dhe një tjetër te ‘Trauma’, Report Tv zbardh emrat e 7 të plagosurve nga shpërthimi i fortë në Lushnjë

Deputeti i PS dhe një tjetër te ‘Trauma’, Report Tv zbardh emrat e 7 të plagosurve nga shpërthimi i fortë në Lushnjë