Pas debatit të ashpër, Luizi i kërkon ndjesë familjes së Kejvinës

Pas debatit të ashpër, Luizi i kërkon ndjesë familjes së Kejvinës

Pas debatit të ashpër që ndodhi gjatë spektaklit të BBV-së, këngëtari Luiz Ejlli i ka kërkuar falje familjes së Kejvinës, gjë të cilën ja kërkoi vetë modelja.

Kejvina: Familjes sime ti kërkohet falje!

Luiz Ejlli: Familjes së Kejvinës i kërkoj faljet. Babit të Kejvinës i kërkoj falje, për respekt.

Kejvina: Loja jote është shumë e pistë djalosh. Është shumë e pistë. Më ketë thënë se konkurrenti respektohet dhe t’i nuk ke respektuar asnjë këtu. Për këtë që nxjerr nga goja ke larguar edhe personin që të pëlqen.

Luiz Ejlli: Në këtë shtëpi vetëm unë paskam bërë gjëra të gabuara?!

Çfarë ndodhi gjatë debatit të një dite më parë

Kejvina dhe Luizi u përplasën në një debat të fortë sonte në spektakël, pas një komenti nga ky i fundit.

Kejvina: Kjo është normale, ja ta tregojë Luizit!

Luiziz: ajo më tha që vetëm kostumin ke të bukur.

Kejvina: Ky është limiti, shembulli më i keq i njeriut në shtëpi, nëse kjo situatë tejkalohet, unë largohem direkte nga emisioni. Si thotë ky qepe...

Arbana: Ju lutem , se jeni shembull, jini të sjellshëm. Kejvina e kuptoi që ai të ofendoi, por s’mund të përgjigjësh kështu me ofendime!

Kejvina: Unë i kam dalë përballë fytyrave si Luizi, nuk e toleroj këto!

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Merrte ryshfet, lihet në burg ish-punonjësi i Agjencisë së Trajtimit të Pronave! Kapetani mohon akuzat para gjykatës

Merrte ryshfet, lihet në burg ish-punonjësi i Agjencisë së Trajtimit të Pronave! Kapetani mohon akuzat para gjykatës