Pas konferencës për mediat në kryeministri, Erdogan shkon në Kuvend, e pret Nikolla dhe Rama

Pas konferencës për mediat në kryeministri, presidenti turk Erdogan shkon në Kuvend. Ai pritet që të mbajë një fjalë përshëndetëse.  


Lajmi kryesor:

Erdogan: Të merren hapa më të shpejta kundër FETO në Shqipëri që raporti ynë të mos errësohet! Rama: S’kemi pse zgjedhim andej ose këtej! Turqia mike, SHBA-BE aleate strategjike


B.K./AV/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Zelensky: Rusia na ka vjedhur paqen, por nuk do të na shkatërrojë