Pas Korçës tërmeti lëkund Tiranën

Pas Korçës tërmeti lëkund Tiranën

TIRANE-Në orët e para të mëngjesit të së premtes është shënuar një lëkundje tërmeti me magnitudë 2.9 ballë me epiqendër pranë kryeqytetit me thellësi 9 km në Kocaj.

Lëkundja e tërmetit u regjistrua në orën 01:58:32. Lëkundja ka qenë me magnitudë të vogël dhe nuk ka shkaktuar dëmtime, por vetëm panik.

Kujtojmë që në fillim të muajit juglindja e vendit u trondit nga disa lëkundje me epiqendër fshatin Floq të Korçës.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Youngtribune.com: 14/06/2019 11:51

    Per pak mendova se mos ishte termeti I shkaktuar nga Lulzim Basha dhe Mona fallxhorja por paskam qene gabim.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Magji?! Fjoralba Ponari gjen flokë dhe nyje në kutinë e dhuratës

Magji?! Fjoralba Ponari gjen flokë dhe nyje në kutinë e dhuratës