Pas përplasjeve në distancë, Rama dhe Meta bëhen bashkë në Durrës (FOTO)

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta janë bërë bashkë. Stërvitja "Defender Europe 21" i ka bërë bashkë 2 krerët e shtetit, të cilët kohëve të fundit kanë pasur jo pak përplasje në distancë. Megjithatë, edhe në këtë rast ato kanë mbajtur distancë. Në krah të kryeministrit Edi Rama qëndron ambasadorja amerikane Yuri Kim, teks anë krah të kreut të shtetit, qëndron kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi.

1620123449_defender12.jpeg


Lajmi kryesor:

‘Defender 21’, nis nga Durrësi stërvitja më e madhe ushtarake! Gjenerali Wolters dhe Kim: SHBA, krah Shqipërisë gjithmonë! Rama: Të ngjisim marrëdhëniet në pikën më të lartë


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    25 prilli, a mendoni se pas ankimimeve të PD -LSI do kemi ndryshim rezultati në qarqe apo në rang kombëtar?×

Lajmi i fundit

John

Polemika pafund për derbin Juventus-Inter, Del Piero: Vetëm arbitri mund ta shpjegojë penalltinë e Cuadrado-s