Pas puthjes që ngrohu zemrat e të gjithëve, për Luizin dhe Kiarën ndryshon situata edhe në Instagram

Pas puthjes që ngrohu zemrat e të gjithëve, për Luizin dhe Kiarën ndryshon situata edhe në Instagram

Luizi dhe Kiara

Mbrëmjen e djeshme Luizi dhe Kiara kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë në një dasmë të sajuar në kontekstin e lojës. Ashtu sikurse pritej, ky moment ishte ndër më të ndjekurit dhe ndër më të shumëpriturit.

Pas kësaj situata ndryshoi edhe në Instagramin e dyshes. Nëse deri dje Kiara dhe Luizi nuk ndiqeshin, menjëherë pas puthjes njerzit e besuar që menaxhojnë llogaritë e tyre kanë shtuar njëri-tjetrin në këtë rrjet social.

 

1/2
G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • enea: 02/02/2023 09:25

  o zot sa na ke kenaq tu shtofte jeta o luiz dhe pac vetem dite te bukura me dashurine tende kjaren..

  Përgjigju
  • Ben: 02/02/2023 10:06

   o njerz injorant mos u nerrni me kto idiotlliqe

 • Sondazhi i ditës:

  A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli