Pas shumë probleme në çift, më në fund duhet të bëni një zgjedhje....çfarë thonë yjet për ju sot

Pas shumë probleme në çift, më në fund duhet të bëni një zgjedhje....çfarë thonë yjet për ju sot

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Në orët dhe ditët në vijim duhet të rrethoheni vetëm me njerëz që janë pozitivë ndaj jush. Mbi të gjitha, do të thirren për ta bërë këtë të gjithë ata që u ndjenë pak të shqetësuar ose që iu desh të luftonin për të mbajtur pozicionet e tyre.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të dielen nuk keni më hënën e kundërt që ju bëri të luftoni në një farë mënyre për të përballuar problemet në fillim të javës. Fundjavat janë ditë që mund të fillojnë t'ju bëjnë të reflektoni. Nëse ka diçka për të cilën duhet të flisni, bëjeni tani.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të dielen është mirë të përfitoni nga ditët në vijim, veçanërisht ditës së diel, për të folur për dashurinë pasi në pjesën e dytë të fundjavës Afërdita do të jetë sërish aktive dhe do t'ju japë një dorë të madhe.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të dielen gjatë ditës do të ndjeni nevojën të rrethoheni me njerëz të këndshëm dhe të mendoni pozitivisht. Mos u shqetësoni për problemet, përpiquni të relaksoheni për të qeshur. Do të përfitojë trupin dhe mendjen.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të dielen gjatë fundjavës (dhe në fund të muajit) pas shumë problemeve në çift më në fund do të duhet të bëni një zgjedhje. Merr një vendim në çdo gjë. Ndiqni zemrën apo mendjen tuaj për ju zgjedhur.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të dielen në ditët në vijim do t'ju duhet t'i kushtoni vëmendje rinovimit të një marrëveshjeje pune në skadencë. Përdorni mirë kokën, mos merrni vendime të nxituara. Mund të pendoheni më shumë se sa mendoni.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të dielen është e rëndësishme të filloni të shpresoni përsëri në dashuri, veçanërisht duke pasur parasysh atë që do të ndodhë gjatë kësaj dite, pra kthimin e një Venusi të favorshme që do t'ju japë një dorë të shkëlqyer. Do të shihni se do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë, por do t'ju duhet të përveshni mëngët.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të dielen në orët në vijim beqarët duhet të përpiqen të shmangin momentet e tensionit sidomos në ditët pas fundjavës. Ndërkohë, përpiquni të shijoni pak qetësi këtë fundjavë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të dielen një tranzit shumë i bukur do të fillojë dhe dikush mund të dashurohet brenda natës. Lajm fantastik për ju. Një moment për t'u shijuar në maksimum. Ndiqni zemrën tuaj deri në fund. Por gjithmonë përdorni kokën dhe nuk do të zhgënjeheni.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të dielen e tanishmja është një periudhë e yjeve të favorshme, mos kërkimi i dashurisë do të ishte mëkat. Një keqardhje e tillë. Mos i hiqni kohë dashurisë, mund të pendoheni shumë shpejt. Gjithmonë ka kohë për çështje të tjera. Do të shihni që do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të dielen për disa, një periudhë takimesh transgresive të veçanta, magjepsëse do të fillojë. Për sa i përket punës, situata për shumicën prej jush është e qëndrueshme. Por kini kujdes, mbajini antenat gjithmonë drejt.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të dielen po kaloni një kohë interesante. Sidomos për ata që duan të martohen apo edhe të kenë një fëmijë. Mendoni seriozisht për të bërë plane të rëndësishme, por bëjeni me kokë dhe zemër. Ju nuk mund të përballoni goditjet me kokë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Kevin, lulet dhe shokët e tij në Tiranë

Kevin, lulet dhe shokët e tij në Tiranë