Pasioni flakë, sot dita e beqarëve/ Zbuloni shenjat me fat të horoskopit

Pasioni flakë, sot dita e beqarëve/ Zbuloni shenjat me fat të horoskopit

DASHI
Dite here pas here monotone do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne disa momente mezi do e shtyni kohen dhe do reflektoni gjere e gjate si te bëni ndryshime. Beqaret ka shume gjase qe ta shohin me një sy tjetër një miqësi te vjetër. Dielli do ju ndihmoje tej mase ta përmirësoni buxhetin. Do hidhni hapat e duhura dhe mund te kryeni edhe ndonjë investim te vogël.

DEMI
Dita e sotme nuk do jete shume e këndshme për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here mund te keni edhe debate te forta me partnerin dhe do ndiheni keq. Beqaret nuk duhet te gënjehen nga pamja e disa personave sepse shume shpejt kane për t'u penduar për zgjedhjet qe do bëjnë. Ne planin financiar do keni fat dhe gjendja do përmirësohet jashtëzakonisht shume.

BINJAKET
Nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni sot ju te dashuruarit sepse gjithçka do ju ece me se miri. Partneri do i kuptoje te gjitha nevojat qe keni dhe do ua plotësojë dëshirat. Beqaret do kenë disa takime, por nuk do arrijnë dot te vendosin menjëherë se me cilin person do fillojnë një lidhje. Ne planin financiar mundësitë do jene te mira për ta stabilizuar situatën.

GAFORRJA
Do i qëndroni mjaft besnike partnerit tuaj sot dhe do ja shprehni me shume sinqeritet ndjenjat atij. Gjithçka mes jush do ece për mrekulli. Beqaret do kenë një dite intensive e te mbushur me takime, por nuk do arrijnë dot te hedhin hapa. E rëndësishme është qe do ndihen mire dhe te plotësuar. Ne planin financiar do jeni me këmbëngulës dhe do arrini t'i zgjidhni problemet.

LUANI
Do bashkëpunoni fort me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe se bashku do i zgjidhni një e nga një te gjitha problemet qe ju kane dale. Beqaret do kenë kërkesa te ekzagjeruara dhe nuk do mund te gjejnë një person fiks ashtu si e kane ëndërruar. Financat do dini si t'i organizoni dhe gjendja do mbetet e kënaqshme. Shpenzimet e domosdoshme do i kryeni pa frike.

VIRGJERESHA
Jeta juaj ne çift do jete mjaft e animuar gjate kësaj dite. Do pajtoheni me ne fund me partnerin dhe marrëdhënia ne çift do ece ne rrugën e duhur. Beqaret duhet te reflektojnë disa here para se te hedhin hapa sepse prej tyre do varet gjithë e ardhmja. Ne planin financiar fati do jete gjithë kohës ne anën tuaj kështu qe mos u shqetësoni aspak për këtë sektor.

PESHORJA
Venusi do sjelle stabilitet ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do jeni me te vetëdijshëm edhe për gabimet qe keni bere dhe do gjeni mënyrën e duhur për te kërkuar falje. Për beqaret do ndodhe një dashuri me shikim te pare dhe gjithçka do ju ndryshoje brenda pak çastesh. Ne planin financiar nuk duhet te ndërmerrni shume rreziqe sepse situata mund te dale jashtë kontrollit pa e kuptuar.

AKREPI
Yjet e dashurisë do e mbrojnë gjithë kohës sot jetën tuaj ne çift. Çdo çast ka për te qene emocionues dhe nuk do keni as debatin me te vogël. Beqaret duhet t'i bëjnë sytë katër ne çdo moment sepse ka mundësi qe përpara t'iu shfaqet një person interesant. Te ardhurat ka rrezik te fillojnë te bien dalëngadalë. Shmangi investimet e mëdha dhe merrni masa strikte.

SHIGJETARI
Pasioni do ndizet flake sot ne jetën tuaj ne çift dhe emocionet do shumëfishohen. Shfrytëzojeni ditën sa me shume qe te mundeni. Beqaret do jene te vendosur te joshin me çdo mënyrë dhe deri ne orët e pasdites do e bëjnë për vete një person. Ne planin financiar do keni disa vështirësi te vogla, megjithatë ne fund do ja dilni mbanë ta stabilizoni situatën.

BRICJAPI
Do jeni ne humor shume te mire sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin do jete e jashtëzakonshme. Do dashuroheni si asnjëherë me pare. Beqaret do kenë një dite fantastike dhe do ju duket sikur do jene ne një bote tjetër. Buxhetin duhet ta keni nen kujdes ne çdo moment sepse po e late pas dore situata mund te ndryshoje për keq.

UJORI
Sot do zbuloni një ane tërësisht tjetër te partnerit tuaj e cila do ju beje ta dashuroni ate akoma me tepër. Ja pse koha e kaluar se bashku është kaq e çmuar. Beqaret duhet te lëvizin sa me shume nëse duan ta gjejnë princin e tyre te kaltër. Ne planin financiar do keni shume fat fale ndikimit te madh te Jupiterit. Shfrytëzojeni këtë gjë për te bere edhe disa investime te konsiderueshme.

PESHQIT
Dite plot ngjyra ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Priten performanca te shkëlqyera nga te dy anët dhe emocionet do shumëfishohen. Beqaret do kenë plot mundësi për takime, por duhet te jene sa me te fshehte. Financat ne përgjithësi do jene te mira. Nuk do keni aspak probleme apo vështirësi, përkundrazi situata do mbetet gjithë kohës e qëndrueshme.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës