Patos/ Makina përplas këmbësoren, humb jetën 49-vjeçarja! Arrestohet shoferi (EMRI)

Spitali Rajonal i Fierit

PATOS-Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme, si pasojë e së cilit ka humbur jetën një 49-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Ballsh, në vendin e quajtur "Qafa e Lalarit". Siç njofton policia, 46-vjeçari teksa po drejtonte mjetin ka aksidentuar Sadete Bregasin, 49 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Fier. Policia ka arrestuar shoferin të identifikuar si J.F, 46 vjeç.

Mbi 46-vjeçarin rëndon akuza për veprën penale "Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor".

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi për hapjen e listave dhe ndalimin e koalicioneve parazgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Akuzat e PD/ Instituti I Shëndetit Publik: Kemi rreth 90 mijë teste në dispozicion, mos bëni politikë me koronavirusin