Penelope Cruz pozon për PETA

Penelope Cruz pozon për PETA
Aktorja Penelope Cruz shfaqet në billborderata për fushatën e rradhës së organizatës për mbrojtjen e kafshëve PETA. Penelope i është bashkuar listës së gjatë të yjeve të Hollywoodit që janë zhveshur për PETA-n, në mbrotje të drejtave të kafshëve. Aktorja ka dënuar përdorimin e lëkurës dhe peliçeve në fushatën e PETA, duke u shfaqur në billboarderat kryesorë të sheshit e Madisonit në New York. Duket se kjo do të jetë një rivalitet ndaj New York Fashion Week që pritet të mbahet gjat muajit shkurt dhe më pas do të zhvendoset edhe në Paris, Londër dhe Milano.

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Biznesmeni Gjergj Luca zotohet për dasmë madhështore të Luizit me Kiarën në 7 maj: Surprizë për nipin tim kur të dalë

Biznesmeni Gjergj Luca zotohet për dasmë madhështore të Luizit me Kiarën në 7 maj: Surprizë për nipin tim kur të dalë