'Për më shumë siguri në rrugë', semaforë LED në dy rrugë të Tiranës

'Për më shumë siguri në rrugë', semaforë LED në dy rrugë të Tiranës

Semaforët e vjetër përgjatë Unazës së Vogël dhe Rrugës së Kavajës, janë zëvendësuar me semaforë të rinj me dritë LED.

Siguri për këmbësorët dhe qarkullimin e mjeteve, në një rrugë kompletuar anë e kënd, sipas standardeve më të mira evropiane.

Ekipi i i Bashkisë Tiranë vijon punën edhe në këto ditë të nxehta gushti, në mënyrë që kur kryeqytetasit të kthehen nga pushimet të gjejnë Tiranën me të gjithë fasilitetet e nevojshme për fillimin e vjeshtës.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Piktori shqiptar u arrestua në Britani se policia ngatërroi çajin e malit me kanabis, reagon Rama: Dëshpëruese, ‘persekutorët’ të mbajnë përgjegjësi! Si do reagonte Sunak?

Piktori shqiptar u arrestua në Britani se policia ngatërroi çajin e malit me kanabis, reagon Rama: Dëshpëruese, ‘persekutorët’ të mbajnë përgjegjësi! Si do reagonte Sunak?