'Për ty, botën', Bora Zemani feston ditëlindjen dhe ky është urimi plot dashuri nga Donaldi! Ja sa vjeç mbush moderatorja

'Për ty, botën', Bora Zemani feston ditëlindjen dhe ky është urimi plot dashuri nga Donaldi! Ja sa vjeç mbush moderatorja

Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Moderatorja e njohur shqiptare Bora Zemani feston sot ditëlindjen dhe mbush 31-vjeç. Mesa duket, urimin e parë e ka marrë nga partneri i saj, Donald Veshaj.

Ai ka postuar një foto të Borës në InstaStory, në të cilën ka shkruar:

“Për ty botën. Gëzuar ditëlindjen shpirt”

Pa treguar vendndodhjen, çifti kanë udhëtuar bashkë me miqtë e tyre për pushime dimërore. Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë çifti më i përfolur i momentit, historia e të cilit u vu në qendër të vëmendjes së publikut me pjesëmarrjen e aktorit në “Big Brother VIP Albania”.

 

 

1/4
S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Cxxccccx: 10/01/2023 22:21

    Eh i shkreti donald i ka ber magji bora ...qan per boren eh cfar bejn magjit pupupu

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Surrogacia dhe 'martesa' tek tarraca e bashkisë/ Qytetarët mbajnë protestë tek sheshi 'Skëndërbej': Familja dhe jeta po kërcënohen

Surrogacia dhe 'martesa' tek tarraca e bashkisë/ Qytetarët mbajnë protestë tek sheshi 'Skëndërbej': Familja dhe jeta po kërcënohen