Përçahet miqësia në Big Brother, Kejvina i del krah Efit: Kiara është xheloze për ty! Ajo po shkatërron Luizin vetëm për famë

Përçahet miqësia në Big Brother, Kejvina i del krah Efit: Kiara është xheloze për ty! Ajo po shkatërron Luizin vetëm për famë

Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është krah Efit pas debatit të saj me Kiarën dhe Luizin. Pas rikthimit në Big Brother VIP, miqësia mes 2 mikeshave është krisur për shkak të një video të publikuar nga Efi, e cila sipas Kiarës nuk e mbështeste.

Kejvina shkruan në rrjete sociale se Kiara ka xhelozi për Efin që e kapi lojën shpejt dhe se ka mbështetje nga publiku. Për Luizin, Kejvina thotë se Efi nuk duhet të mërzitet me të pasi ai nuk e kupton cfarë po ndodh se ka 102 ditë i izoluar dhe është i dërrmuar psikologjikisht dhe i beson të dashurës së tij.

Sipas Kejvinës, Kiara po shkatërron Luizin dhe fama po shkatërron. 

Cila është videoja që shkaktoi hatërmbetjen e Kiarës?

Pasi Luizi e bllokoi në lavaman dhe Kiara nuk mund të lëvizte se nuk duhet të kishte kontakt fizik me djemtë për shkak të një loje të Big Brother, kjo u komentua gjërë. Edhe Efi zgjodhi që ta bënte publik mendimin e saj që nuk i ka pëlqyer Kiarës.

“E vendosa veten në vendin e Kiarës. Nëse partneri im do më vendoste në atë lloj situate unë do të reagoja drejtpërsëdrejti tek ai. 1 fjalë i duhej Kiarës për tu mbyllur ajo situatë, thjesht t’i fliste Luizit dhe t’i thoshte largohu. Ajo nuk donte ta bënte këtë gjë që do të thotë e kishte akoma mendjen tek loja. Nëse ti e ke mendjen tek loja do të thotë që ndjesitë e tua, mërzitja jote, ankthi jot që supozohet ju shkaktua, atëherë do harrohej. Do harrohej loja. Pasi u prish loja, reagimi i saj i parë ishte nuk më le një herë të luaj dhe të fitoj. Nuk e kapi Luizin dhe t’i thoshte shiko ky veprimi që ti bëre më lëndoi. Edhe Luizi atë moment e mori si çështje loje dhe ajo thjesht po acarohet për lojën. Dhe kështu ndodhi. Për mua Kiara u acarua vetëm për faktin që nuk fitoi. I erdhi inat që humbi, këtë përjetoi ajo”, tha Efi.

​​​​​​

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Lekkaa: 06/04/2023 07:40

    Welcom To Dubai kshyr se pot vin followat qe tkan ik

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS