Përdhunoi në mënyrë të përsëritur një 14 vjeçare, arrestohet një 25 vjeçar në Tiranë

Foto ilustruese

TIRANË- Policia ka arrestuar një 25 vjeçar pasi ka përdhunuar një vajzë të mitur.

Sipas informacioneve nga policia, u vu në pranga 25 vjeçari me iniciale Xh.M, pasi dyshohet se në mënyrë të përsëritur ka kryer marrëdhënie seksualë me dhunë ndaj një vajze të mitur 14-vjeçare.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

B.K.//Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se kolaudimi i automjeteve ne shtet do te sjelle permiresim te sherbimit dhe sigurise?

Komento

Komente

 • Gisejda Reçi: 11/10/2020 17:25

  Jam dakord që maskat të mbahen nga të gjithë njerëzit,per arsye se popullsia shqiptare po shuhet çdo ditë e me shume nga kjo sëmundje.

  Përgjigju
  • Agjenti: 16/10/2020 13:07

   Ke ngatrru lajm o shoqe

  • Lali tqi: 12/10/2020 22:02

   Can po thu ti mer×

Lajmi i fundit

John

I infektuar me COVID, ndërron jetë ish-kryebashkiaku Engjëll Dakli! Prej ditësh ishte shtruar në një spital në Turqi