Përdhunoi të miturën, arrestohet 18-vjeçari në Durrës

Foto ilustruese

Një 18-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Durrës, i akuzuar se ka përdhunuar një të mitur.

Në pranga ka rënë i riu me inicialet K.B., banues në Durrës ishte shpallur në kërkim pas denoncimit të 14-vjeçares, ndërsa u vu në pranga ditën e sotme.

 Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

J.SH./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Zjarri në COVID 3 në QSUT, ministrja: Incident në zonën e gjelbër, asnjë pacient apo pjesë e stafit nuk ishte në rrezik