Përfaqësuesit e naftëtarëve mbërrijnë në Bashkinë e Fierit, nis takimi me Ramën

Përfaqësuesit e naftëtarëve mbërrijnë në Bashkinë e Fierit, nis takimi me Ramën

Përfaqësuesit e naftëtarëve përpara Bashkisë së Fierit

Në Bashkinë e Fierit kanë mbërritur dhe përfaqësuesit e naftëtarëve të Ballshit. Ata do të zhvillojnë takim me kryeministrin Rama mbi kërkesat e tyre për pagat e prapambetura.


Lajmi kryesor:

Naftëtarët të kënaqur: Do marrim 40 mijë lekë në muaj për një vit plus sigurimet! Rama: Në bisedime me 3 kompani për të rivënë në punë rafinerinë


E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë