Përfshihen nga flakët ullishtet në fshatrat Mifol të Vlorës(VIDEO)

Një zjarr ka përfshirë pasditen e kësaj të premteje ullishtet në zonën midis fshatit Mifol dhe fshatit Trevllazër.

Një automjet zjarrfikës, njoftuar nga banorë të zonës , ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe efektivët po luftojnë për lokalizimin e tyre.

Mësohet se janë dhjetëra rrënjë ullinj të djegur, ullinj këto shumëvjeçar.

/Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Komisioni i Disiplinës jep vendimin, nis hetimi për dhunën në futbollin e femrave gjatë ndeshjes Tirana-Vllaznia

Komisioni i Disiplinës jep vendimin, nis hetimi për dhunën në futbollin e femrave gjatë ndeshjes Tirana-Vllaznia